Hei og velkommen til min profil!
Jeg heter Tone og studerer for øyeblikket ved Universitetet i Oslo. Hverdagen til en elev er jeg derfor godt kjent med, på både godt og vondt. Som underviser er jeg tålmodig og vil gjøre det jeg kan for å tilpasse undervisningen etter elevens behov.
Livet er likevel mer enn bare skole, så når jeg ikke er på universitetet bruker jeg tiden min på en rekke ulike hobbyer og aktiviteter innenfor både friluftsliv, gaming og kunst.
Læring kan noen ganger oppleves frustrerende og fortvilende. Derfor ønsker jeg som underviser å gi elevene en følelse av mestring, fordi dette er så utrolig viktig for at de skal trives og lykkes med læringen. Enhver elev er ulik, og det er derfor viktig for meg at eleven får hjelp og støtte tilpasset deres behov og utfordringer.
Selv har jeg skrivevansker, noe som til tider byr på utfordringer. Dette har derimot gitt meg god erfaring i å finne alternative veier til læring og forståelse.
Jeg er underviser i GoTutor fordi jeg syntes at det er svært givende å kunne få bidra til mesting og trygghet hos elevene. Følelsen av å gå fra at noe virker uoverkommelig til at det blir forståelig, er noe jeg unner enhver elev å oppleve.
Jeg gleder meg til å bli kjent med min kommende elev, slik at vi sammen kan finne veien til læring!