Hei og velkommen til min profil!
Mitt navn er Ena og jeg er en strukturert og engasjert person som studerer for å bli politi. Jeg har stor interesse for å jobbe med mennesker, og gjennom studiet og flere jobber som personlig assistent har jeg fått erfaring med å møte ulike behov, tilpasse meg forskjellige mennesker og bygge gode relasjoner.
Som underviser er jeg opptatt av å skape en trygg og positiv læringsarena. Jeg tilpasser undervisningen til den enkelte elev, forklarer på en tydelig og enkel måte, og jobber for at eleven skal oppleve mestring og utvikling.
Jeg er tålmodig, støttende og opptatt av at læring skal føles motiverende, ikke stressende.
Jeg jobber som underviser hos GoTutor da jeg liker å hjelpe andre med å nå sitt potensial, og fordi jeg vet hvor godt riktig oppfølging og tilrettelegging har å si for både faglig utvikling og selvtillit.
Jeg gleder meg til å bli kjent med min kommende elev!