Hei og velkommen til min profil!
Jeg heter Jeanette og er en aktiv og utadvendt person som studerer arbeids- og organisasjonspsykologi ved Universitetet i Bergen. På fritiden liker jeg å klatre og drive med luftsport, og jeg trives godt med å være aktiv og prøve nye ting.
Jeg har tidligere jobbet som leirskolelærer for ungdomsskoleelever og som assistent på barneskoler. Gjennom disse erfaringene har jeg fått muligheten til å jobbe med elever i ulike aldre og blitt kjent med forskjellige måter å lære på. Jeg synes det er veldig givende å kunne bidra til at andre utvikler seg og opplever mestring.
Som underviser er jeg opptatt av å finne ut sammen med eleven hvordan læringen kan bli best mulig. Jeg tilpasser tempoet etter elevens behov og legger mestring i sentrum. Jeg liker å bruke tydelige forklaringer, praktiske eksempler og diskusjon for å sikre at eleven faktisk forstår det vi jobber med. For meg er det viktig at eleven føler seg trygg nok til å stille spørsmål og si ifra dersom noe er uklart.
Jeg elsker å lære bort og synes det er utrolig motiverende å kunne bidra til å løfte andre. Målet mitt er å skape en positiv læringsopplevelse der eleven både får bedre forståelse av faget og større tro på egne ferdigheter.
Jeg gleder meg til å bli kjent med min kommende elev!