Hei og velkommen til min profil!
Jeg heter Camilla og er en engasjert og tålmodig student som trives godt med å jobbe med mennesker. Til vanlig studerer jeg juss, og jeg har fullført tre år på jussen i Bergen. Nå har jeg et pauseår i Oslo, hvor jeg tar et årsstudium i HR ved Høyskolen Kristiania.
På fritiden liker jeg å være sosial og tilbringe tid med venner og familie. Jeg synes også det er givende å lære nye ting og utvikle meg både faglig og personlig.
Gjennom studiene har jeg fått erfaring fra kollokviegrupper, hvor jeg har vært vant til å samarbeide tett med andre og forklare fagstoff. I tillegg har jeg jobbet deltid innen salg og kundeservice. Disse erfaringene har gitt meg gode ferdigheter innen kommunikasjon og lært meg hvor viktig det er å forstå ulike behov og tilpasse seg den man møter.
Som underviser er jeg opptatt av å bruke god tid på å bli kjent med eleven før vi går inn i selve undervisningen. Jeg ønsker å forstå elevens utgangspunkt, behov og mål, slik at undervisningen kan tilpasses på best mulig måte. Jeg forklarer fagstoff på en enkel og forståelig måte, og prøver gjerne ulike tilnærminger helt til vi finner en forklaring som gir mening for eleven. Samtidig ønsker jeg å utfordre eleven på en god måte, slik at de opplever progresjon og mestring underveis.
Jeg vet av egen erfaring hvor stor forskjell en god forklaring og tydelig kommunikasjon kan gjøre. Derfor er jeg spesielt interessert i hvordan man kan formidle fag på en måte som faktisk treffer den enkelte. Det er også en av grunnene til at jeg ønsker å være underviser hos GoTutor.
Jeg gleder meg til å bli kjent med min kommende elev!