Hei og velkommen til min profil!
Mitt navn er Martine og jeg går 2.året på vgs innenfor salg, service og reiseliv. Jeg er en aktiv, reflektert og ordentlig jente med en hverdag som består av skole, trening, skriving, lesing og en del kreativitet. Jeg er typen som får energi av å utforske, lære og holde meg opptatt med ulike interesser.
I lang tid har jeg fått glede av det å se noen andre forstå noe de tidligere hadde utfordringer med å forstå, det vil jeg fortsette å oppleve. Min egen opplevelse av fag som barn, har nok noe med følelsen jeg har til det nå. Selv med vanskeligheter i ulike fag hadde jeg et dypt ønske om å få ting til, derfor ga jeg aldri opp før det gikk. Mitt største mål er å få andre barn og unge til å kjenne denne følelsen.
Jeg skal arbeide for at ingen av mine elever er redd for å si ifra til meg, være redd for å gi feil svar eller ikke tørre å si ifra om jeg ikke forklarer godt nok. Sammen skal vi finne den beste måten for deg å lære!
Som underviser ønsker jeg fokus på hva vi kan lære, hvordan vi kan bruke motivasjon inn i læringen og hvordan innstillingen en selv har er hva som får en til å lykkes. Jeg ønsker å skape en trygg plass hvor jeg blir sett på som en man kan stole på, en som lytter, hjelper og en som lærer bort på best mulig måte.
Jeg er underviser hos GoTutor fordi jeg ønsker å kjenne den samme følelsen av å lykkes i ulike fag og oppgaver ved å få andre til å kjenne på det. En dyp glede av å lære videre og å være en positiv mentor kommer gjennom å være underviser hos GoTutor.
Jeg gleder meg til å bli kjent med min kommende elev!