Hei og velkommen til min profil!
Mitt navn er Vladimir og jeg er en strukturert, ansvarsbevisst og motivert person som liker å utvikle meg både faglig og personlig. På fritiden liker jeg å lage mat og gå turer, noe som hjelper meg å holde balansen i en travel hverdag. Jeg er også familiefar til tre barn, noe som har lært meg tålmodighet, god kommunikasjon og evnen til å tilpasse meg ulike situasjoner.
Jeg har fullført en 5-årig masterutdanning i elektroteknikk og datateknikk i utlandet, med spesialisering innen telekommunikasjon. I løpet av studiene hadde jeg omfattende matematikk og mange krevende oppgaver, noe som har gitt meg en sterk faglig forståelse og en naturlig interesse for matematikk. Derfor trives jeg spesielt godt med å hjelpe elever med matematikk og forklare fagstoff på en enkel og forståelig måte.
Jeg har over 20 års erfaring fra arbeid innen telekommunikasjon, hvor jeg har brukt både norsk og engelsk aktivt, både profesjonelt og privat. Gjennom dette har jeg opparbeidet meg svært gode språkkunnskaper. Jeg har også solid forståelse for engelsk grammatikk og har bestått flere engelske tester, og kan derfor også undervise i engelsk for elever som trenger støtte i faget.
Som underviser er jeg tydelig, tålmodig og opptatt av at eleven virkelig skal forstå, ikke bare memorere. Jeg prøver å forklare komplekse temaer på en enkel og praktisk måte, gjerne ved å bruke eksempler fra virkeligheten, spesielt innen teknologi, programmering og kommunikasjon. Jeg tilpasser undervisningen etter elevens nivå og behov, og jobber aktivt for å skape en trygg og motiverende læringssituasjon.
Jeg jobber som underviser hos GoTutor fordi jeg motiveres av å dele kunnskap og hjelpe andre med å lykkes, og ser frem til å bidra aktivt i rollen. Med min bakgrunn innen elektroteknikk, kommunikasjon, nettverk og programmering, samt over 20 års erfaring fra bransjen, har jeg et solid grunnlag for å støtte elever i deres læring. Jeg ser på dette som en mulighet til å bidra til samfunnet, samtidig som jeg videreutvikler mine pedagogiske ferdigheter.
Jeg gleder meg til å bli kjent med min kommende elev!